© A Gazdaság és Közélet online változata - XX. évfolyam
© A Gazdaság és Közélet online változata - XX. évfolyam

 

NAPI PLUSZ  - HÍR-HALOMÉTEL, ITAL...  - KORZÓ    - FACEBOOK   - X 

 
Naptár
2025. Április
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
<<   >>
 

 

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Fontos
 

 https://twitter.com/CsitariPress

Blog

https://hu.euronews.com/ 

IMPRESSZUM
 

 

 

 
Hírlevél
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
 

 

 Klikk a Képre!

 

 

Gazdaság és Közélet 2006-2025

 
Forgalom
Indulás: 2006-09-02
 
Napi Plusz
Napi Plusz : BORDÉLYHÁZAT MŰKÖDTETETT KECSKEMÉTEN EGY ÜGYÉSZ, EGY VOLT RENDŐR SEGÍTETT NEKI

BORDÉLYHÁZAT MŰKÖDTETETT KECSKEMÉTEN EGY ÜGYÉSZ, EGY VOLT RENDŐR SEGÍTETT NEKI

Két gyanúsított, köztük egy ügyész bűnügyi felügyeletét rendelte el szombaton a Budai Központi Kerületi Bíróság prostitúció elősegítésének bűntette és más bűncselekmény miatt a Központi Nyomozó Főügyészségen zajló büntetőügyben – közölte a vádhatóság.


    A Központi Nyomozó Főügyészség az ügyben – a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség, a Nemzeti Védelmi Szolgálat és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda közreműködésével – „prostitúciós tevékenység épület rendelkezésre bocsátásával elkövetett elősegítésének bűntette és más bűncselekmény miatt” indított büntetőeljárást.
    A rendelkezésre álló adatok szerint egy férfi prostitúciós tevékenység céljára is kiadta Kecskeméten üzemeltetett szálláshelyeinek egyes apartmanjait, ebben őt egy, a Kecskeméti Járási Ügyészségen szolgálatot teljesítő ügyész is segítette.
    A nyomozási bíró szombaton meghozott végzésével mindkét gyanúsított bűnügyi felügyeletét elrendelte azzal, hogy a férfi és az ügyész engedély nélkül nem hagyhatja el a lakóhelyét.
    Az ügyésszel szemben a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség a szükséges intézkedéseket haladéktalanul megtette – közölték.

  2025.03.29.
 

Szólj hozzá te is!
Név:
E-mail cím:
Amennyiben megadod az email-címedet, az elérhető lesz az oldalon a hozzászólásodnál.
Hozzászólás:
Azért, hogy ellenőrízhessük a hozzászólások valódiságát, kérjük írd be az alábbi képen látható szót. Ha nem tudod elolvasni, a frissítés ikonra kattintva kérhetsz másik képet.
Írd be a fenti szót: új CAPTCHA kérése
 
 
Még nincs hozzászólás.
 

HIR-HALOM