© A Gazdaság és Közélet online változata - XX. évfolyam
© A Gazdaság és Közélet online változata - XX. évfolyam

 

NAPI PLUSZ  - HÍR-HALOMÉTEL, ITAL...  - KORZÓ    - FACEBOOK   - X 

 
Naptár
2025. Április
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
<<   >>
 

 

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Fontos
 

 https://twitter.com/CsitariPress

Blog

https://hu.euronews.com/ 

IMPRESSZUM
 

 

 

 
Hírlevél
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
 

 

 Klikk a Képre!

 

 

Gazdaság és Közélet 2006-2025

 
Forgalom
Indulás: 2006-09-02
 
Napi Plusz
Napi Plusz : A DONYECK RÉGIÓBÓL SZÁRMAZÓ UKRÁN BŰNÖZŐ KÉSELT MEG ÖT EMBERT AMSZTERDAMBAN!

A DONYECK RÉGIÓBÓL SZÁRMAZÓ UKRÁN BŰNÖZŐ KÉSELT MEG ÖT EMBERT AMSZTERDAMBAN!

Az ukrán támadó egy lengyel férfit, két amerikai állampolgárt, egy belga és egy holland nőt sebesített meg.


    A férfit, aki csütörtök délután öt embert késelt meg Amszterdam belvárosában, egy 30 éves, a keleti Donyeck régióból származó ukrán állampolgárként azonosították – írta az NlTimes hírportál.
    A rendőrségnek kezdetben nehézséget okozott a férfi személyazonosságának megállapítása, mivel letartóztatásakor több különböző személyazonosító okmány volt nála. A gyanúsítottat kedden állítják vizsgálóbíró elé. A támadás csütörtökön történt, amikor a férfi válogatás nélkül kezdett el támadni az áldozatokra Amszterdam forgalmas belvárosában.
    Négy sérült még kórházban van, közülük ketten súlyos állapotban.
    A támadó egy lengyel férfit, két amerikai állampolgárt, egy belga és egy holland nőt sebesített meg. A lengyel férfit azóta kiengedték a kórházból. A támadás indítéka egyelőre ismeretlen, a hatóságok egyetlen lehetséges forgatókönyvet sem zártak még ki. A gyanúsított a támadás során megsérült, és kórházi ellátásban részesült, mielőtt őrizetbe vették.
    Az incidenst követően egy brit turista fogta el a férfit: földre teperte, lefogta, amíg megérkeztek a rendőrök. Amszterdam polgármestere, Femke Halsema köszönetet mondott a bátor járókelőnek, és jelezte, hogy személyesen is találkozni szeretne vele, hogy kifejezze háláját.

  2025.03.30.
 

Szólj hozzá te is!
Név:
E-mail cím:
Amennyiben megadod az email-címedet, az elérhető lesz az oldalon a hozzászólásodnál.
Hozzászólás:
Azért, hogy ellenőrízhessük a hozzászólások valódiságát, kérjük írd be az alábbi képen látható szót. Ha nem tudod elolvasni, a frissítés ikonra kattintva kérhetsz másik képet.
Írd be a fenti szót: új CAPTCHA kérése
 
 
Még nincs hozzászólás.
 

HIR-HALOM