KORZÓ : ELŐSZÖR LÉP FEL MAGYARORSZÁGON CELINE DION |
ELŐSZÖR LÉP FEL MAGYARORSZÁGON CELINE DION

Először lép fel Magyarországon Celine Dion kanadai énekesnő: 2020. június 7-én, vasárnap a Papp László Budapest Sportarénában ad koncertet a Broadway Event és a Multimedia Organisation szervezésében.
Celine Dion csütörtökön jelentette be Courage című világkörüli turnéjának újabb észak-amerikai és európai állomásait. Szeptember 18-án Québec Cityben kezdődött a turné, amely több mint tíz év után az első koncertkörútja az Egyesült Államokban és Európában.
A Courage World Tour Celine Dion új, azonos című albumához kapcsolódik, amely novemberben lát napvilágot. A korong hat év után az első angol nyelvű lemeze. Az énekesnő csaknem 100 városban mutatja be élőben a hanganyagot. Az európai turné 2020 májusában kezdődik, az állomások között szerepel Prága, München, Párizs, Berlin, Stockholm, London és Budapest.
A Papp László Budapest Sportarénában "fergeteges show, fantasztikus látvány, új dalok és a mindenki által ismert slágerek várják a közönséget" - áll a szervezők csütörtöki tájékoztatójában.
Mint írják, a Courage című lemezről szeptember közepén három dal - az Imperfections, a Lying down és a Courage című szám - már meg is jelent. A lemez balladák és változatos ritmusú dalok keveréke, az album november 15-től vásárolható meg. A jegyek október 4-től kaphatók.
Celine Dion harmincöt éves karrierje során 250 millió albumot adott el, World Music Awardot és Billboard Music Awardot, öt Grammy-díjat, valamint számos egyéb zenei díjat, elismerést szerzett. További rekordokat döntött Las Vegasban, ahol több mint tíz év alatt 1100 koncertet adott 4,5 millió néző előtt. 2018-ban Ázsiában, Ausztráliában és Új-Zélandon turnézott, a Deadpool 2 Ashes című dalának remixével pedig a US Dance Club lista élére került. 2019. június 8-án végleg búcsút mondott Las Vegasnak, hogy új lemezzel és új világkörüli turnéval jelentkezzen.
2019.09.26.
|